Hotel Pod Zámkem - kontakty

Výlety


Vranov nad Dyjí a jeho okolí nabízí široké možnosti vyžití pro turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, rybáře, milovníky vína i pro ty, kteří si k nám přišli odpočinout. Všem našim hostům rádi pomůžeme se sestavením individuálních výletů.Pěší turistika - procházky po okolí po vyznačených turistických stezkách, zejména procházka po Národním parku Podyjí, návštěva státního zámku Vranov nad Dyjí s možností prohlídky, vycházka k Vranovské přehradě s možností vyjížďky lodí na hrad Bítov, procházka podél řeky Dyje k visutému mostu, zdatnější mohou dojít k Ledovým slujím.

Cykloturistika - návštěva hradů a zámků (Bítov, Cornštejn, Hardegg), vyznačené cyklistické trasy vás mohou zavést až do přihraničních míst Rakouska. Hostům s vlastními koly nabízíme jejich bezplatnou úschovu.

Autoturistika návštěva hradů a zámků v okolí (Bítov, Cornštejn, Jevišovice, Jaroměřice, Telč (UNESCO), Třebíč (UNESCO), Uherčice, Valtice, Mikulov, Lednice, Slavonice), dále pak návštěva zajímavých míst jako je např. město Blansko, Moravský kras, termální lázně Laa an der Thaya v Rakousku, Vídeň a mnoho dalších. Návštěvu města Znojma můžete rovněž spojit i s nákupy v nedalekém Freeportu na hraničním přechodu Hatě.

Sportovní vyžití - zajistíme vám tenisové kurty, travnaté fotbalové hřiště, projížďky na koních.

Pro milovníky vína - návštěva a prohlídka Louckého klátera ve Znojmě, ve kterém se nachází obrazová galerie, bednářské a vinařské muzeum, prodejna vín. Pro větší skupiny nabízíme zajištění návštěvy vinného sklepa s možností ochutnávky vín, občerstvení a případně i živé hudby.

Pro rybáře - pro nedočkavé a vytrvalé rybáře nabízíme možnost přípravy snídaňového balíčku. Úspěným rybářům nabízíme možnost zmrazení ryb do doby jejich odjezdu.

Odpočinek - možnost projížďky vláčkem, který vás odveze na zámek Vranov nebo na Vranovskou přehradu, koupání ve Vranovské přehradě, Městské plovárně Louka v areálu Louckého kláštera ve Znojmě, koupališti Pohoda v Únanově. Projížďka výletní lodí po Vranovské přehradě.BednaDesign * 2008 * Všechna práva vyhrazena.
Odkazy: BednaDesign | Vranov nad Dyjí virtuální
Hotel pod Zámkem ve Vranově nad Dyjí hodnocení